Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

MİLLETVEKİLİ UYSAL, BU HALK 16 NİSAN’DA DA CESARET GÖSTERECEK
Tarih: 16-03-2017 14:44:00 Güncelleme: 16-03-2017 14:44:00


Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, hafta sonu Kent Meydanı Belediye Nikah ve Konferans salonunda yapılan Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Karabük Şube Kongresine katıldı. Milletvekili Uysal, burada yaptığı konuşmada katılımcılara ve kamuoyuna çok ince mesajlar verdi.

94 yıllık bir bataklık ortada duruyor ve bu sistem değişikline gitmemiz gerekiyor diyerek halkın 16 Nisan tarihindeki Referandumda Evet oyu vermesini istedi.

Atalarımız bizlere zengin bir Ülke bırakmadı diyerek, geçmişe dönük serzenişte bulunan Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, bugün tartışılan Başkanlık sisteminin geçmişten günümüze kadar geldiğini ve geçmişten günümüze gelmiş geçmiş tüm siyasi Parti Liderlerinin mevcut sistemden rahatsız ve şikayetçi olduklarını söyledi.

Türk Halkının 15 Temmuz 2016 Kalkışmasında gösterdiği yürekliliği bir kez daha göstererek, 16 Nisan tarihinde son noktayı koyacağını söyledi.

Türk Halkının 15 Temmuz Kalkışmasında gösterdiği yürekliliği 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandumda da göstermesini istiyorum diyen Uysal, Muhtarların bu konuda çok önemli görevlerinin olduğuna işaret etti.

İçinde bulunduğumuz sistemin bir bataklık olduğuna işaret eden Karabük Milletvekili Uysal, bu sitemin değişmesi gerektiğini ve mutlaka 16 Nisan Referandumunda değişikliğe gitmemiz gerekiyor diyerek Muhtarların bu noktadaki önemine dikkat çekti.Bu yazı 6557 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI