Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

AK PARTİ İL ESKİ BAŞKANI SAYLAR, BEN BURADAYIM MESAJI VERDİ..
Tarih: 29-11-2017 16:06:00 Güncelleme: 29-11-2017 16:06:00


Ak Parti Karabük İl eski Başkanı Timurçin Saylar, aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevini yürütüyor.

Ak Parti İl Başkanlığından istifa ettirilmesinden sonra, çevresindekiler ve kamuoyunda onu sevenler gerçekten de çok üzülmüşlerdi.

Geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü İlimize gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katıldığı istişare toplantısında İlimizin ihtiyaçlarına binaen yapılan talepler Bakan Özlü’ye iletilirken, burada Bakan Özlü’ye ve Ak Partili Milletvekilleri ile İl Yöneticilerine Saylar’ın verdiği mesaj ben buradayım şekline dönüştü.

Karabük’teki sorunlara ve ihtiyaçlara büyük oranda hakim olduğunu salonda bulunanlara hissettiren eski İl Başkanı Saylar, görevinden istifa ettirilmesinin duygularını salonu yansıtmadan, Karabük için kendisinden istenilebilecek her türlü desteğe ve mesaiye hazır olduğunu ifade ederek, olgun bir siyasetçi profili çizdi.

Sanırım Saylar tarafından ortaya konulan bu profil, Bakan Özlü, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, Prof. Dr. Burhanettin Uysal ve İl Başkanı Av. İsmail Altınöz tarafından da hissedilmiştir. İşte Saylar görevi bıraktıktan sonra bir kenara oturmayıp mesaisini toplumun hak ve menfaatleri için harcıyorsa, bunu Karabük’te diğer Yöneticiler de yapmalılar.

Ak Parti İl eski Başkanı Saylar’ın ben buradayım mesajını umarım partisinin etkili ve yetkili kişileri almışlardır.Bu yazı 13602 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI