Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

DOĞMADAN ÖLDÜRMEYİN!.
Tarih: 13-09-2017 18:48:00 Güncelleme: 13-09-2017 18:48:00


Karabük’te son günlerde ortalıkta dolaşan bir çıkış var.

Bu çıkışın neden ve nereden kaynaklandığı pek bilinmese de ortaya atılan bir iddia aslında kamuoyunun ne dediği şeklinde gibi görünüyor.

Önümüzdeki ay içinde açıklanacağı söylenen yeni siyasi oluşumun ülke genelinde çok ciddi karşılığının olacağından söz edilirken, Meral Akşener ve ekibinin kuracağı siyasi Partinin Karabük’teki sorumlusunun kim olacağı ya da İl Başkanlığı sorumluluğunun verilerek, tüm Teşkilatların oluşması adına eski siyasetçilerden birinin önerildiği şeklinde ortaya atlıyor.

Aslında ortaya çıkan bu haberlerin kendiliğinden değil kamuoyunun ne söyleyeceği, Konya nasıl bakacağı yönünde beklentileri içerdiğini düşünebiliriz.

Geçtiğimiz yerel seçimde Safranbolu Belediye Başkanlığı adaylığını Milliyetçi Hareket Partisinden koyan Mustafa Özata’nın, Meral Akşener’in kuracağı Partide sorumluluk sahibi olduğunu öne çıkarmak ve Belediye seçimini kaybeden bu kişinin yeniden siyasete itelemek adına yapılan bu girişimin sanırım Meral Akşener ve ekibinin Partisi doğmadan öldürülüyor mu sorusunu akıllara getiriyor.

Elbette Meral Akşener ve ekibinin kuracağı siyasi partinin millet nezdinde karşılığı görünüyor. Sokakta çok sayıda kişi ve kişilerle konuştuğumuzda Meral Akşener’e karşı ciddi bir sempatinin doğduğu muhakkak, ancak, toplumda karşılığı yeterli derecede olmayan isimlerin ön saflara sokulması, bu partinin doğuşu ile ölümü aynı olacaktır.

MHP Safranbolu Belediye Başkan adayı olarak, kazanılabilecek seçimi topluma verdiği antipati ile kaybeden Mustafa Özata’nın ismi sokakta pekte kabul gördü diyemeyiz.

Akşener ve ekibinin kuracağı yeni siyesi partiyi ilgilenenler için söylüyorum, doğmadan öldürmeyin. Bu da benim ilgili kişilere bir uyarımdır.Bu yazı 14261 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI