Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

KARUN KADAR ZENGİN TAYYİP
Tarih: 25-03-2017 09:04:00 Güncelleme: 25-03-2017 09:04:00


  1. Her Siyasetçiye ve Devlet Adamına Nasip Olmayacak Zenginlik Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinde bulunuyor.
  2. Siyasette Emin adımlarla Merdivenleri tek tek çıkarak Dünya Liderleri arasındaki yerini güçlü bir şekilde alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü konumu itibariyle, Karun Kadar Zenginliğe sahip bulunuyor.
  3. ...
  4. Siyaset İlmini Eski Başbakanlardan Merhum Dr. Necmettin Erbakan’dan alan ve daha sonra siyasetin basamaklarını en önde çıkarak ardından yığınların takip etmesini Sağlayan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 3 Kasım 2002 Milletvekili Genel Seçimleri ile başlayan siyaset çizgisi sürekli kalınlaşarak devam etti.
  5. Siyasi Yasaklılığının kalkmasıyla Ak Parti Genel Başkanlığına ve ardından Başbakanlık Koltuğuna oturan Sayın Erdoğan, günümüz Türkiye’sinde girdiği tüm seçimleri kazanarak dünyada eşine az rastlanır başarının sahibi oldu.
  6. Siyasi arenada seçimleri kazanırken, Ülke Yönetiminde gösterdiği performansıyla Dünya Liderlerini kıskandıracak başarının sahibi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Önce taraflı tarafsız milyonların sevgisini ve desteğini kazandı.
  7. Ülkemizde birçok hizmet ağının örülmesinde hızlı hareket ederek, Köprüler, yollar yaparken, Özelleştirmede de seri adımlarla yılların özelleştirme beklentilerini de istenilen noktaya getirdi.
  8. Bugün Karun Kadar Zenginliğe sahip bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Liderlerini kıskandıracak konumda bulunması ile Ülkemizin tanınmasında önemli rol oynamış oldu.
  9. Elbette Zenginlik Sadece Mal varlığı para zenginliği ile değildir, zenginlik o ülkenin insanlarının gönlünü kazanabilmektir, başında bulunduğun siyasi çizgiyi sürekli güçlü konuma getirmek ve her girilen seçimi rakiplerinin karşısında kazanmaktır.
  10. Bu da Zenginliğin bir başka yönüdür. Şahsım olarak, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı mal mülk zenginliği ile değerlendirmek yerine, Ülke Yönetimindeki başarı zenginliği ile değerlendirmeyi ve bugün KARUN KADAR ZENGİNLİĞİNİ gözler önüne sermek istedim.


Bu yazı 16427 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI