Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

MHP SAFRANBOLU İLÇE TEŞKİLATI NEDEN KAPALI?
Tarih: 25-03-2017 09:03:00 Güncelleme: 25-03-2017 09:03:00


  1. Önümüzde çok ciddi bir Referandum seçimi var! Bu seçim için Ak Parti ile işbirliği içinde olan ve seçmenin desteğini alabilmek için Meydanlara inen MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Referandumda EVET çıkması için adeta çırpınıp dururken, Safranbolu Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı aylardır kapalı kalmaktan ve hiçbir faaliyet göstermediğinden dolayı İlçe binasının içini örümcekler sarmış durumda.
  2. Ani bir kararla MHP Gen...el Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Safranbolu ziyaretinde bulunsa ve bu ziyaretiyle ilgili İlçe Teşkilatına haber vermeden Parti Binasına gelse sizce Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli Safranbolu’da nasıl bir durumla karşı karşıya kalır?
  3. Tabi ki! İlçe Binası kapalı, aylarca faaliyet gösterilmediğinden dolayı da İlçe Başkanlığı Makamının Örümceklerle örüldüğünü görünce Sayın Genel Başkan Bahçeli nasıl bir tepki gösterir?
  4. Bu durumdan dolayı büyük üzüntü duyan, Kalbinde Ülkücülük, Yüreğinde MHP sevgisi olanlar sanırım beni anlamışlardır. İlçe Başkanlığı görevini bir takım senaryolarla elde etme hesabı içinde olanlar, bugün konumları gereği Partililerin isteklerine neden cevap veremezler?
  5. MHP Genel Merkez Kararının olmasına rağmen, önümüzdeki 16 Nisan Referandumuna dahi katkı sağlamayan, Safranbolu MHP İlçe Teşkilatı Yöneticileri her nedense Genel Merkezin kararlarına uymamakta ya da destek vermemekte bu kadar neden ısrarcılar bir bilen var mı?
  6. Sanırım MHP Safranbolu İlçe Başkanı ve Yönetiminin MHP Genel Merkezinin kararından çok daha önemli işleri olacak ki, İlçe Başkanlığı binasını aylarca açmayarak örümceklere teslim etmiş durumdalar.
  7. MHP Genel Merkezinin kararına Safranbolu İlçe Teşkilatı neden duyarsız bilen anlayan var mı?


Bu yazı 16253 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI