Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI FEYZİOĞLU YARIN KARABÜK’TE
Tarih: 22-03-2017 13:35:00 Güncelleme: 22-03-2017 13:35:00


Gittiği her yerde ciddi bir kalabalıkla karşılanan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yarın İlimize gelerek Panelde konuşacak. ...

16 Nisan 2017 referandumuna 25 gün kala Belediye Nikah ve Konferans Salonunda konuşacak olan Başkan Feyzioğlu’nu çok ciddi bir kalabalığın izlemesi bekleniyor.

Türkiye’nin birçok yerinde referandumla ilgili görüşlerini ve düşüncelerini paylaşan, Muhalif kanadın desteğini, İktidar kanadının ise eleştirilerini alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı metin Feyzioğlu’nu, Nikah ve Konferans Salonunda ciddi bir kalabalığın izleyeceği yönünde iddialar var.

Başkan Feyzioğlunu, genellikle Muhalefet ve Kararsız seçmenlerin izleyeceği yönünde bilgiler verilirken, İktidara yakın Evet oyu kullanmak isteyen çevrelerin de salonda yerlerini alarak, Başkan Feyzioğlu’na yönelik sorular sorabilecekleri öne sürülüyor.

Genellikle Cumhuriyet Halk Partililerin ve Kararsızların yer alacağı salonda Karabük barosuna Bağlı Avukatlardan bir kısmının da salonda yerlerini alması bekleniyor.Bu yazı 16359 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI